O mneMasážny salónik Pierko vznikol, pretože vesmír sa rozhodol, že mi splní sen. 

Volám sa Zuzana a dalo by sa povedať, že k masírovaniu mám blízko celý život. Svet masáží, energií, byliniek či kameňov je priestor, v ktorom sa cítim ako doma a "odmalička" nasávam informácie, ktoré sa ho týkajú. 

Masáže považujem za súčasť môjho životného poslania. Sú pre mňa tou najzrozumiteľnejšou a najčistejšou formou komunikácie s ľudskými bytosťami. Vážim si dôveru, s ktorou za mnou klienti prichádzajú, vnímam krehkosť ľudského tela, ktoré sa rozhodli zveriť na chvíľu do mojich rúk, a cítim energiu, ktorá prichádza ako odmena za to, že robím to, čo ma napĺňa. 

Všetko čo robím, robím intuitívne. Snažím sa počúvať svoje vnútro a neobmedzovať jeho silu ani len vlastnými myšlienkami. 

Keď masírujem, zvyčajne na nič nemyslím. Často sa nechám unášať iba hudbou, ktorú sa snažím vyberať tak, aby bol spokojný najmä zákazník. Celý čas s obdivom a zvedavosťou sledujem reakcie jeho tela a podľa nich prispôsobujem silu, tempo a celkovú dynamiku masáže. Aj keď sa snažím byť vždy zároveň spojená so svojím vnútrom, držím sa pri práci iba kompetencií, ktoré mi boli pridelené. Som športový odborník a masáže, ktoré vykonávam, sú v rozsahu mojej spôsobilosti. Hoci milujem duševný a duchovný svet a baví ma objavovať svoje vnútro, nepracujem vedome s energiami a neponúkam ezoterické služby. Samozrejme, rada sa pri kávičke otvorene porozprávam s kýmkoľvek o čomkoľvek, čo sa týka vnútorných procesov, no rovnako ochotne poradím každému, ako zlepšiť svoj životný štýl, aby bolo jeho telo skutočne prekvitajúcim chrámom, v ktorom sa aj vnútro bude rado prebúdzať.

Okrem masírovania sa venujem tiež štúdiu psychológie, ktorú beriem ako moje druhé poslanie. Budem šťastná, ak salónik Pierko bude neskôr slúžiť nielen fyzickému odpočinku, ale aj rôznym formám psychoterapie. Verím totiž, že tieto dve zložky k sebe neoddeliteľne patria a ja sa budem veľmi rada snažiť udržiavať medzi nimi tú správnu harmóniu.